11:38

1402/12/11

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

۲۵ مهرماه، تهران میزبان دهمین دوره کنفرانس فولادی استیل پرایس با موضوع فولادهای پیشرفته

به گزارش”نوای صنعت“، دهمین دوره از کنفرانس های بین المللی استیل پرایس با نگاهی به فولادهای پیشرفته با ارزش افزوده بالا، مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می شود

دهمین دوره از کنفرانس های بین المللی استیل پرایس با نگاهی به فولادهای پیشرفته با ارزش افزوده بالا، مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می شود. در این دوره از کنفرانس استیل پرایس، برگزاری دو پنل پیش بینی شده است.

محور پنل نخست، جایگاه فعلی ایران در جهان در این صنعت، نیازسنجی برای نیاز داخل و امکان صادرات و چالش‌های پیش رو مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

مجری این پنل، دکتر بهمن تجلی زاده معاون سابق فروش و بازاریابی شرکت فولاد خوزستان است.

همچنین در پنل دوم، تکنولوژی‌های روز دنیا و ایران و همچنین مزیت‌ها و چالش‌های تامین مواد اولیه مورد نیاز از سوی کارشناسان بررسی خواهد شد.

دکتر بیتا بصیرانی مدیرعامل شرکت تامین مواد اولیه فولاد خاورمیانه، مجری این پنل خواهد بود.

این دوره از کنفرانس سالیانه استیل پرایس در تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲ مصادف با ۱۷ اکتبر ۲۰۲۳ در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

تاکنون سازمان ایمیدرو، انجمن سنگ آهن، انجمن تولیدکنندگان فولاد، انجمن نوردکاران فولادی، شرکت فولاد آلیاژی ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت جهان فولاد سیرجان، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک و شرکت سنگ آهن گهر زمین به عنوان حامیان این رویداد تخصصی اعلام شده اند.

با توجه به لزوم تغییر نگاه کلان فولادسازی کشور از توسعه صرفا کمی به کیفی، این کنفرانس شاخص با حضور و مشارکت شرکت های بزرگ معدنی و فولادی کشور به همراه نمایشگاه جانبی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد با شماره های ۰۲۱-۸۸۹۸۱۲۰۶ و ۰۹۳۶۱۵۸۴۷۸۸ تماس حاصل کنند.

 

منبع: ماهنامه پردازش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *