17:34

1403/05/02

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

پرداخت تسهیلات گلخانه ای،اولویت نخست بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان

پرداخت تسهیلات گلخانه ای ، اولویت نخست بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان و عضو هیات مدیره بانک کشاورزی، در دیداری که با موضوع تحقق بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 97 انجام شد،  بر اولویت پرداخت تسهیلات برای ایجاد و توسعه کشت گلخانه ای در این استان تاکید کردند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  نشست هم اندیشی با حضور زورقی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، فرهاد فنودی عضو هیات مدیره بانک کشاورزی، جلالیان مدیر امور اعتباری و بانکداری شرکتی و قزلباش مدیر شعب بانک کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان، صبح روز چهارشنبه 13 شهریور انجام شد و طی آن، فرهاد فنودی بر لزوم تعامل بیشتر و ارتباط مستمر و مؤثر مدیریت و شعب بانک کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی استان تأکید کرد .

بر اساس این گزارش، در این دیدار همچنین رییس سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن قدردانی از حسن همکاری بانک کشاورزی با آن سازمان ، اعلام کرد متقاضیان طرح های ایجاد و توسعه کشت گلخانه ای ظرف مدت دو ماه به این بانک معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است در خاتمه زورقی ضمن حضور در جمع رؤسای شعب بانک کشاورزی استان از تلاش های بی وقفه و دلسوزانه آن ها برای حمایت از کشاورزان استان قدردانی کرد.

منبع:بانک کشاورزی