16:55

1403/01/26

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

ورود هیات رئیسه مجلس به «حقوق‌های نامتعارف»

اسدالله عباسی گفت: با توجه به گزارش ارائه شده تخلف برخی دستگاه‌های دولتی در پرداخت حقوق‌ها و همچنین اخذ حقوق‌های نجومی از سوی برخی مدیران مجلس به این موضوع ورود کرده است.  

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  سخنگوی هیات رئیسه مجلس از نشست ویژه هیات رئیسه برای بررسی حقوق‌های نجومی برخی از مقامات و مدیران خبر داد.

اسدالله عباسی با اشاره به گزارش اخیر مجلس شورای اسلامی درخصوص حقوق‌های نجومی برخی مدیران و مقامات اظهار داشت: با توجه به گزارش ارائه شده تخلف برخی دستگاه‌های دولتی در پرداخت حقوق‌ها و همچنین اخذ حقوق‌های نجومی از سوی برخی مدیران مجلس به این موضوع ورود کرده است.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع حقوق‌های نجومی، ما این موضوع را در نشست امروز هیات رئیسه به صورت ویژه بررسی می‌کنیم تا پس از رسیدگی‌های صورت گرفته با این موارد برخوردهای قانونی لازم صورت گیرد.

  چندی پیش گزارش مجلس شورای اسلامی درخصوص حقوق‌های نجومی برخی مقامات و مدیران دولتی و تخلفات برخی دستگاه‌های دولت در این خصوص منتشر شد و در پی آن دیوان محاسبات گزارشی در این رابطه اعلام کرد که بر اساس آن میزان مبالغ اخذ شده از مدیران نجومی‌بگیر و بازگشت آن به خزانه دولت مشخص شد.

منبع: فارس