17:01

1403/02/04

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

معاون تحقیقات و معاون انسانی وزارت نیرو:تلاش برای ارتقای وضعیت رفاهی بازنشستگان صنعت آب و برق

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو با تاکید بر اینکه نگاه کلی بدنه این وزارتخانه حداکثر حمایت از بازنشستگان صنعت آب و برق است، گفت: در دوران فعالیت وزارت نیروی دولت دوازدهم در تلاشیم تا بتوانیم زمینه ارتقای وضعیت رفاهی بازنشستگان صنعت آب و برق را به خوبی فراهم کنیم.

به گزارش”نوای صنعت“، “محمدصالح اولیا” در گردهمایی سراسری روسای کانون‌های بازنشستگان صنعت آب و برق بر لزوم استفاده از ظرفیت دانشی سالمندان تاکید کرد و گفت: پیشکسوتان وزارت نیرو به خوبی می‌توانند در برون سپاری بسیاری از فعالیت‌های صنعت آب و برق مشارکت کنند. این قشر با بهره‌گیری از تجربه بسیار غنی خود و راه‌اندازی شرکت‌های فنی و اجرایی و تیم‌های مشاوره می‌توانند به خوبی به صنعت آب و برق کمک کنند.

وی با تاکید بر اینکه نگاه کلی بدنه وزارت نیرو حداکثر حمایت از بازنشستگان صنعت آب و برق است، ادامه داد: در دوران فعالیت وزارت نیروی دولت دوازدهم در تلاشیم تا بتوانیم زمینه ارتقای وضعیت رفاهی بازنشستگان صنعت آب و برق را به خوبی فراهم کنیم.

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو با تاکید بر اینکه نگاهمان را به بازنشستگان باید تغییر بدهیم، عنوان کرد: بایستی به خوبی از تجربه این قشر توانمند استفاده کرده و فضای با نشاط، زنده و پویایی را برای این افراد ایجاد کنیم.

اولیا خواستار استفاده از تجربیات کانون‌های موفق بازنشستگان شد و افزود: لازم است کانون‌ها در تعامل با شرکت‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود نقش پررنگ‌تری را ایفا کنند.

منبع: وزارت نیرو