18:36

1403/02/04

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

مدیرعامل توزیع برق تهران‌ بزرگ خبر داد:قبوض کاغذی برق پایتخت‌نشینان از ابتدای مهرماه حذف می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تاکید بر اینکه از ابتدای مهرماه امسال قبوض کاغذی برق جمع‌آوری و صورت‌حساب‌ها به صورت پیامکی و الکترونیکی صادر خواهد شد، گفت: در حال حاضر اطلاعات یک میلیون و 600 هزار مشترک در پایتخت جمع‌آوری شده و هم‌اکنون قبوض 36 درصد مشترکان تهرانی به‌صورت پیامک ارسال می‌شود.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  “حسین صبوری” با اشاره به اینکه برای ثبت اطلاعات مشترکان در سامانه، دو سرشماره در نظر گرفته شده است، افزود: در روش نخست مشترکان تمامی کشور به همراه پایتخت نشینان می‌توانند با ارسال *1*شناسه قبض# به سرشماره 20001521 اطلاعات خود را در سامانه ثبت و پس از این قبوض خود را به صورت الکترونیک دریافت کنند. همچنین شهروندان تهرانی می‌توانند به صورت اختصاصی با ارسال شناسه قبض*1 به سرشماره 10001521 اطلاعات قبض خود را در قالب پیامک دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ادامه داد: مشترکان تهرانی می‌توانند از طریق سایت شرکت، سامانه 1521 و اپلیکیشین همراه تهران نیز نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند تا از ابتدای مهرماه با حذف کامل قبوض کاغذی دچار مشکل نشوند.

صبوری در پایان گفت: مشترکان پس از اجرای این طرح و در صورت نیاز به فیزیک قبوض خود می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت و درج شناسه قبض، صورت‌حساب خود را دریافت کنند.

منبع:وزارت نیرو(پاون)