19:32

1402/12/06

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

عنوان غرفه برتر نمایشگاه بین المللی فولاد کیش به شرکت سنگ آهن مرکزی رسید

به گزارش”نوای صنعت“، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در نمایشگاه بین المللی فولاد کیش موفق به دریافت رتبه برتر غرفه‌های این نمایشگاه شد.

نمایشگاه بین‌المللی فولاد کیش از دوم تا چهارم آبان ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی جزیره کیش با حضور فعال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برگزار شد و در نخستین روز سمپوزیوم فولاد ۴۰۲ مدیرعامل، رییس هئیت مدیره و سایر مدیران ارشد و همکاران شرکت سنگ آهن در غرفه روز شلوغ و پربازدیدی را با حضور مدیران و مسئولان کشوری تجربه کردند.

از جمله مهمترین رویدادهای غرفه شرکت سنگ آهن در این نمایشگاه می توان به حضور سید یاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه،رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، علی ربیعی وزیر اسبق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یاسر مرادی عضو هیئت مدیره بانک صادرات و مصطفی محمدنجار رئیس قرارگاه اقتصادی وزارت دفاع و جمعی دیگر از مدیران ارشد معدنی و اقتصادی و صنعتی کشور، نشست هم‌اندیشی با مدیران عامل، هیئت مدیره و مدیران ارشد بانکی کل کشور، نشست هم اندیشی با شرکت‌های دانش‌بنیان‌ و برگزاری نشست خبری با حضور خبرنگاران اشاره نمود.

در پایان این گردهمایی سه روزه بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی نهادهای برگزار کننده و اعلام نظر بازدیدکنندگان، غرفه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به عنوان غرفه برتر این نمایشگاه معرفی شد.

گفتنی است؛ هدف از برگزاری سالانه سمپوزیوم‌های فولاد توسط انجمن آهن و فولاد ایران ،ایجاد زمینه مساعد برای برقراری ارتباط میان دست اندرکاران صنعت فولاد کشور با اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی وپژوهشگران در این زمینه و به منظور رفع مشکلات موجود و توسعه هر چه بیشتر این صنعت می‌باشد.

منبع: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *