17:41

1403/05/01

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

سهمیه مسکن مهر به خبرنگاران کرمانشاهی تعلق می گیرد

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه گفت: با پیگیری های انجام شده سهمیه مسکن مهر به خبرنگاران کرمانشاهی تعلق گرفت.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  وحید نیشابوری شامگاه یکشنبه در مراسم تجلیل از ورزشی نویسان استان کرمانشاه که در تالار قصر هتل پارسیان برگزار شد، اظهار داشت: این واحدهای مسکونی در شهرک تلاش واقع شده که با تلاش های خانه مطبوعات و همکاری معاونت عمرانی استانداری به خبرنگاران استان اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه این واحدها ۸۰ متری هستند، گفت: قیمت هر واحد ۱۳۰ میلیون تومان است و ۴۰ میلیون تومان نیز وام دارند.

نیشابوری تصریح کرد: خبرنگاران متقاضی استفاده از مسکن مهر می توانند ۱۳۰ میلیون تومان را در ۲ قسط ۶۵ میلیون تومانی پرداخت کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات کرمانشاه در پایان از اهالی رسانه خواست برای بررسی و تطبیق شرایط، به این خانه مراجعه و توضیحات تکمیلی را دریافت کنند.

سابقه روزنامه نگاری در استان کرمانشاه به حدود ۱۱۰ سال قبل باز می‌گردد و براساس اطلاعات موجود، اولین نشریه‌ای که در استان چاپ شده، روزنامه‌ای به اسم «کرمانشاه» بوده است.

براساس آمار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم اکنون ۸۱ نشریه محلی، ۳۶ پایگاه خبری برخط، ۲ پایگاه خبری غیربرخط و نمایندگی ۹۵ نشریه سراسری مکتوب در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

۱۷ مرداد ماه مصادف با سالروز شهادت شهید محمود صادرمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان روز خبرنگار نامگذاری شده است.