04:02

1403/02/03

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

دهمین جایگاه عرضه فرآورده های نفتی قروه به بهره برداری رسید

دهمین جایگاه عرضه فرآورده های نفتی قروه روز چهارشنبه با حضور فرماندار این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  جایگاه اختصاصی عرضه فرآورده های نفتی درویش قروه در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع افتتاح شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان در آیین افتتاح این جایگاه اظهار داشت: این جایگاه دارای سه مخزن به ظرفیت ذخیره سازی ۹۰ هزار لیتر بنزین معمولی و ۴۵ هزار لیتر بنزین سوپر است.

فریدون یاسمی اضافه کرد: جایگاه ذکر شده دارای ۲ سکوی عرضه بنزین با چهار تلمبه است که ۲ عدد از تلمبه ها چهار نازله، ۲ مورد ۲ نازله و در مجموع دارای ۱۲ نازل است.

وی با بیان اینکه ۲۰ میلیارد ریال برای ساخت این جایگاه هزینه شده است، اظهار داشت: این جایگاه بر اساس آخرین استانداردهای زیست محیطی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و سازمان محیط زیست احداث شده و زمینه اشتغالزایی پنج نفر را فراهم کرده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را از رسالت های اصلی این شرکت اعلام کرد و افزود: احداث مجاری عرضه در نقاط مختلف برای دسترسی آسان و سریع شهروندان به فرآورده های نفتی نیز در همین راستا صورت می گیرد.

این جایگاه اولین جایگاه تحت پوشش برندینگ در ناحیه قروه است که فعالیت خود را با شرکت صاحب نشان برند آغاز کرده است.

در حال حاضر در ۶۷ جایگاه فرآورده های نفتی استان، بنزین معمولی عرضه می شود و ۵۲ جایگاه CNG هم به مالکان خودروهای دو گانه سوز خدمات سوختی ارائه می دهند.