17:26

1403/05/02

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

حمایت بانک رفاه از نظام سلامت کشور: اهدای10دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی مشهد

بانک رفاه کارگران همزمان با هفته دولت و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی در حوزه سلامت ، ۱۰ دستگاه آمبولانس به منظور توسعه ناوگان بیمارستانی به دانشگاه علوم پزشکی مشهد اهدا کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  در مراسمی اهدا این آمبولانس ها که با حضور مسئولان بانک رفاه و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تعدادی از مشتریان، پزشکان و اصحاب رسانه برگزار شد، آرمان مدیر شعب بانک رفاه استان طی سخنانی اظهار داشت: بانک رفاه کارگران، بانک عامل در حوزه سلامت کشور است و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، تاکنون تعداد 32 دستگاه آمبولانس به دانشگاه و مردم شریف استان خراسان رضوی اهدا کرده است که امیدواریم آمبولانس های اهدایی سفیران سلامت و عافیت برای مردم باشند.

وی در ادامه به خدمت رسانی و اختصاص شرایط و امکانات بیشتر برای جامعه پزشکی کشور از سوی بانک رفاه اشاره کرد و گفت: اعتقاد داریم خریداران خدمت از دانشگاه علوم پزشکی مردم بزرگوار استان هستند و ارائه خدمات روزآمد به مردم تکلیف سازمانی و اخلاقی ماست.

در ادامه دکتر محمد رضا دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی این استان ضمن قدردانی از حمایت های بانک رفاه کارگران گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هفتاد سال قدمت بزرگترین دانشگاه شرق کشور است که ارتباط بسیار خوبی با بانک رفاه دارد و این بانک نیز به خوبی خدمات و تعهدات مورد نظر را ارائه داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی در ادامه افزود: بانک رفاه توانایی و پتانسیل بالایی برای ارائه خدمت در حوزه سلامت دارد و همین امر باعث تداوم همکاری های بانک و دانشگاه علوم پزشکی شده است.

منبع:بانک رفاه