11:54

1402/12/11

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

حضور شرکت فولاد اکسین در سمپوزیوم فولاد

به گزارش”نوای صنعت“، بزرگترین نمایشگاه بین المللی فولاد با حضور شرکت های بزرگ فولادی داخلی و خارجی، از جمله شرکت فولاد اکسین خوزستان، آغاز به کار کرد.

روز سه شنبه(۲ آبان ماه) بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت فولاد كشور، تحت عنوان سمپوزيوم فولاد، در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی کیش افتتاح شد.

در این نمایشگاه، آخرين دستاوردهای تحقيقاتی و تجربيات علمی و فنی شرکت های فولادی ارائه می شود و شرکت های بسیاری از کشورهای مختلف دنیا، در این نمایشگاه حضور دارند.

بنا بر این گزارش، سمپوزیوم فولاد طبق سال های گذشته در جزیره کیش برگزار شده و از دوم تا چهارم آبان ماه مورد بازدید صنعتگران و دست اندرکاران صنعت فولاد قرار می گیرد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز که در روزهای اخیر در میان غول های فولادی کشور، به عنوان صادرکننده برتر ملی معرفی شد و عملکرد فوق العاده ای نیز در افزایش میزان تولید، فروش و سوددهی داشته است، با دست پر و کوله باری از موفقیت و ثبت رکوردها، در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

گفتنی است، مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان، در انتهای سالن B نمایشگاه بین المللی فولاد کیش، میزبان صنعتگران و علاقه مندان به حوزه صنعت فولاد است.

منبع: روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *