22:33

1402/12/07

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

بازديد معاونت امور شرکت‌ها و بهره ورى شستان از مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

به گزارش”نوای صنعت“، معاونت امور شرکت ها و بهره ورى شستان سرکار خانم مهندس کرمی و هئیت همراه از شرکت مخازن سبز و با هدف ارزیابی ساختار ، تجهیزات و دپارتمان HSE انجام گرفت.

مهندس باتماني مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در ديدار با معاونت امور شرکت‌ها و بهره ورى شركت سرمايه گذارى تجارى شستان و هيات همراه با تبریک سالروز ولادت امام‌ حسن عسکری؛ حضور ايشان را فرصتي ارزشمند برای ارزیابی و بررسي نقاط قوت و ضعف HSE شرکت دانست.

مهندس باتماني با بیان اینکه HSE موضوع مهم در شرکت است خاطرنشان کرد : آتش‌ نشانان شرکت مخازن در مسابقات اخير آتش‌نشانان شرکت‌های منطقه عسلویه مقام ارزشمند سوم کسب‌ کرد که مؤید توانمندی ايشان است.

مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در این نشست گزارشی از اقدامات شرکت‌ ارائه کرد.

در این بازدید های صورت گرفته مهندس جمشيدى مدیر HSE شرکت مخازن سبز نیز ضمن ارائه گزارش اعلام نمود این شرکت با هدف ارتقا شرکت و دستیابی به گواهی الگوی مخزن داری کشور در حوزه HSE از طرف شرکت ملی صنایع پتروشیمی، پیاده سازی ایمنی فرایند PSM در سال جدید را اولویت اول دپارتمان HSE اعلام نمود.

وی حمایت های بی دریغ مهندس باتمانى مدیر عامل شركت مخازن سبز پتروشيمى عسلويه در دستیابی به این هدف را ستودنی عنوان کرد.

خانم مهندس کرمی معاونت امور شرکت‌ها و بهره ورى شركت سرمايه گذارى تجارى شستان نيز با تقدير از عملکردهای شرکت مخازن سبز ؛ بابت اقدامات انجام شده اظهار قدردانی کردند.

گفتنی است بازدید معاونت امور شرکت‌ها و بهره ورى شركت سرمايه گذارى تجارى شستان سرکار خانم مهندس کرمی و هئیت همراه از شرکت مخازن سبز و با هدف ارزیابی ساختار ، تجهیزات و دپارتمان HSE روز گذشته انجام گرفت.

منبع: روابط‌عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *