06:01

1402/12/12

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

افزایش ۹۸ درصدی فروش ورق خودرو نسبت به ۵ ماهه ۱۴۰۱

به گزارش”نوای صنعت“، در پنج ماه اول سال جاری به ثبت رسید؛ افزایش ۹۸ درصدی فروش ورق خودرو نسبت به ۵ ماهه ۱۴۰۱ شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری طی ۵ ماهه ابتدایی سال جاری، حجم فروش محصولات خود در بورس کالا را نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۸ درصد افزایش داد.

طی پنج ماه اول سال جاری حجم کل معاملات ورق گالوانیزه در تالار بورس کشور301 هزار و 400 تن بوده است که شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری با حجم معامله 146 هزار و 500 تن توانست 49 درصد حجم این بازار را به خود اختصاص دهد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو با بیان این که در پنج‌ ماهه سال 1401 تناژ معامله ورق گالوانیزه شرکت ورق خودرو در بورس کالا 73 هزار و 950 تن بوده است، گفت: به لحاظ وزنی میزان معامله محصولات شرکت در مدت مشابه سال جاری رشد 98 درصدی را نشان می‌دهد.

حمید شجاعی تصریح کرد: این شرکت يكي از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ورق گالوانيزه در كشور و عضو هلدینگ فولاد مبارکه است که با تمركز بر توليد ورق‌هاي گالوانيزه با گرید ویژه، نياز صنايع خودروسازي، لوازم‌خانگی و سایر صنايع مرتبط را تأمین می‌کند.

وی افزود: شرکت ورق خودرو همواره خود را متعهد به توسعه پايدار از منظرهای اقتصادي، اجتماعي و زیست‌محیطی می‌داند و رفع نیاز صنایع کشور را در اولویت خود قرار داده است که عملکرد این شرکت در بورس کالا و دستیابی به سهم بازار تقریباً 50 درصدی از حجم معاملات ورق گالوانیزه به‌خوبی گویای این مطلب است.

منبع: روابط‌عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *