18:18

1403/01/26

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

ارزیابی مثبت عملکرد پایانه‎های نفتی در مجمع عمومی شرکت ملی نفت ایران

مجمع عمومی شرکت ملی نفت ایران، عملکرد شرکت پایانه‌های نفتی ایران در سال ۹۷ را در همه بخش‌های مالی، فنی، عملیاتی، پشتیبانی، منابع انسانی، در همه مناطق عملیاتی این شرکت مثبت و مطلوب ارزیابی کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  در نشست مجمع عمومی سالانه شرکت پایانه‌های نفتی ایران که با حضور عباس اسدروز، مدیرعامل این شرکت، اعضای هیأت مدیره شرکت ملی نفت و نمایندگان صاحب سهام برگزار شد، خلاصه‌ای از عملکرد یک ساله این شرکت ارائه شد.

اسدروز خلاصه‌ای از فعالیت‌های شرکت پایانه‌های نفتی را در بخش‌های توسعه تاسیسات صادرات نفت خام، میعانات گازی و فرآورده‌های نفتی، وضع کنونی مناطق عملیاتی این شرکت در پایانه‌های نفتی ایران، خارگ، عسلویه، نکا و ماهشهر و همچنین دیگر فعالیت‌های این شرکت در حوزه‌های اچ‌اس‌ای، پژوهش، تعمیرات اساسی و نوسازی تاسیسات، امور بازرگانی و صرفه‌جویی کالا و مواد مصرفی، امور حقوقی و قراردادها و گسترش بخش‌های خدمات دریایی به شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی کشور ارائه کرد.

هیأت مدیره شرکت پایانه‌های نفتی ایران گزارش عملکرد خود را در قالب آخرین حلقه زنجیره ارزش توسعه صنعت نفت و اثربخشی فعالیت‌های انجام شده در تکمیل این زنجیره به مجمع عمومی ارائه داد که سرانجام، عملکرد کلی هیأت مدیره این شرکت به تائید مجمع رسید.

منبع:شرکت ملی نفت