04:58

1403/03/05

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

ارتقای امکانات رفاهی و تفریحی بازنشستگان شرکت فولاد آلیاژی ایران

در آستانه عید غدیر خم آیین تجلیل از بازنشستگان فولاد آلیاژی ایران در روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه در سالن پژوهش شرکت برگزار شد.

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در این مراسم گفت: تمام دستاوردهای فولاد آلیاژی سختی هایی را داشته و محصول تلاش پیشکسوتان این شرکت است.

به گزارش”نوای صنعت“، کمال زاده با بیان اینکه عشق پرسنل به کار، عامل موفقیت و ستودنی است، افزود: در سال های آغازین، اینجا یک زمین دورافتاده از شهر بود و اکنون تبدیل به شرکتی شده است که در خاورمیانه بی مانند است.

کمال زاده با بیان اینکه بازنشستگی و منفک شدن از فولاد آلیاژی معنا ندارد افزود: این خانواده همیشه پابرجا است و هم اکنون بیش از ۳۴۰۰ نفر عضو دارد که با بهره برداری از فاز ۱ به اعضای این خانواده در شرکت فولاد آلیاژی ایران افزوده خواهد شد و این خانواده پایدار خواهد بود.

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به اینکه خبرهای خوبی را برای پرسنل و بازنشستگان فولاد آلیاژی ایران داریم، بیان کرد: از ابتدای مدیریت خودم در شرکت دغدغه رفاه و منابع انسانی را داشتم و اخبار خوبی در این زمینه خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران خبر داد: با همکاری و همراهی استاندار یزد زمین بالغ بر ۱۰ هکتار در نظر گرفته شده است تا موضوعات رفاهی و سالن هایی برای برگزاری جشن ازدواج و … برای پرسنل و بازنشستگان شرکت ساخته شود.
وی در خصوص امکانات ورزشی برای بازنشستگان شرکت، گفت: تشکل بازنشستگی شرکت ایجاد خواهد شد همچنین باشگاه تنیس و بدن سازی در جهت سلامتی بازنشستگان ساخته شده است تا در این فرصت ایجاد شده دور هم جمع شوند و اوقات خوشی را بگذرانند.
گفتنی است آیین تجلیل از بازنشستگان، با اجرای موسیقی زنده و پخش کلیپ و اهدا لوح همراه بود.

منبع: روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *