17:55

1403/01/26

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

گاز مشترکین آملی امروز وصل می‌شود

عسگری گفت: اکنون تیم‌های امداد و عملیات شرکت گاز استان مازندران در محل حادثه حضور دارند و با کنترل شرایط، در حال بررسی دقیق حادثه و انجام اقدام‌های ترمیمی و تعمیرات لوله حادثه‌دیده هستند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،   رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران گفت: گاز مشترکانی که گاز مصرفی آنها به سبب آسیب‌دیدگی خط انتقال گاز آمل قطع شده است، امروز وصل می‎شود.

 محمد عسگری، سخنگو و رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران به دنبال نشتی گاز در خط لوله ۱۲ اینچ انتقال گاز آمل، گفت: ساعت ۶ عصر دیروز (دوشنبه، ۳۱ تیرماه) بر اثر انجام عملیات ساختمانی، گودبرداری ساختمان و برخورد میل‌گرد با خط لوله ۱۲ اینچ انتقال گاز آمل به سمت امامزاده عبدالله، لوله دچار آسیب و به دنبال آن، نشتی گاز شد.

وی افزود: پس از بروز این حادثه، جریان گاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن قطع و در نتیجه، گاز تعدادی از مشترکان مسیر امامزاده عبدالله با هدف ایجاد شرایط ایمن و نیز جلوگیری از بروز حادثه و حفظ سلامت شهروندان قطع شد.

عسگری ادامه داد: اکنون تیم‌های امداد و عملیات شرکت گاز استان مازندران در محل حادثه حضور دارند و با کنترل شرایط، در حال بررسی دقیق حادثه و انجام اقدام‌های ترمیمی و تعمیرات لوله حادثه‌دیده هستند. تعمیرات خط لوله در جریان است و با تدابیر و تمهیدات در نظر گرفته‌شده، گاز همه مشترکان امروز وصل می‌شود.