18:45

1403/02/04

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

وزیر ورزش و جوانان:خصوصی‌سازی سرخآبی‌ها فقط با مصوبه دولت امکانپذیراست

سلطانی‌فر با بیان اینکه هزار درصد موافق خصوصی‌سازی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال است یادآورشد: اگر بخواهیم این دو باشگاه‌ را واگذار کنیم باید مصوبه دولت را در این رابطه اجرا کنیم.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”، مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد روند خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، گفت: واگذاری این دو باشگاه هر یک روزی که زودتر انجام شود، به نفع ورزش کشور، دولت و فوتبال خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: بنده به عنوان مسئول این موضوع در دولت با تمام توان فشار می‌آورم تا واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با کمک دستگاه‌های مربوطه انجام شود.

این عضو کابینه دولت تصریح کرد: دولت هم صددرصد موافق خصوصی‌سازی این دو باشگاه است و من هم هزار درصد موافق این امر هستم و سایر مسئولان در دستگاه‌های مربوطه نیز دو هزار درصد موافق واگذاری پرسپولیس و استقلال هستند.

سلطانی فر تاکید کرد: اگر بخواهیم باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را واگذار کنیم باید مصوبه دولت را در این رابطه اجرا کنیم، چرا که اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در این مورد مشکل ایجاد خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان، یادآورشد: البته ما با همکاری کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 مجلس شورای اسلامی تلاش می‌کنیم تا مشکلات این بخش را از طریق تعامل برطرف کنیم.

منبع: سازمان خصوصی سازی