18:40

1403/05/01

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

شرایط دریافت وام جهاد کالا ویژه خبرنگاران

طی هماهنگی‌های صورت گرفته با معاونت تجارت و خدمات وزارت صمت و مدیران بانک عامل، سقف تسهیلات جهاد کالا ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه از ۵۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون تومان و حداکثر مهلت بازپرداخت آن از ۳ سال به ۴ سال افزایش پیدا کرد.

به گزارش “نوای صنعت“، بنابر اعلام جهاد کالا، خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای که پیشتر با ورود به سامانه جامع رسانه‌های کشور درخواست خود را برای بهره‌مندی از تسهیلات خرید کالا ثبت کرده و اسامی آن‌ها تایید شده است، تا پایان اردیبهشت‌ماه فرصت دارند با مراجعه به بخش ویژه خبرنگاران سایت جهاد کالا به نشانی: jahadkala.com نسبت به ثبت مشخصات و انتخاب تسهیلات خود اقدام کنند.

گروه جهاد کالا پس از دریافت اسامی حدود 3 هزار نفر از خبرنگاران و اصحاب رسانه که درخواست خود را برای بهره‌مندی از تسهیلات خرید کالا در سامانه جامع رسانه‌های کشور ثبت کرده بودند، اعلام کرد: متقاضیان می‌توانند پس از افتتاح حساب در صورتی که دارای رتبه اعتباری مناسب باشند تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

بدیهی است مراحل پس از ثبت‌نام اصحاب رسانه، از سوی جهاد کالا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، وام خرید کالای ایرانی طبق تفاهم‌نامه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاونت تجارت و خدمات وزارت صمت به اصحاب رسانه؛ خبرنگاران، صاحبان امتیاز و مدیران مسئول قابل پرداخت است.

جزئیات پرداخت وام خرید کالا ویژه خبرنگاران به شرح زیر است: