17:42

1403/02/04

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

خدارحمی در بازدید از نمایشگاه کتاب همکاران مولف: بانک کشاورزی به وجود همکاران اهل قلم افتخار می کند

روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه کتاب همکاران مولف این بانک بازدید کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”، این نمایشگاه به منظور گرامیداشت آثارکارکنان اهل قلم ، ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد انگیزه برای ظهور استعدادهای کارکنان این بانک در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد.

‎این گزارش می افزاید: خدارحمی در بازدید از نمایشگاه، تلاش همکاران مولف را ارزشمند و قابل تحسین قلمداد کرد و گفت: نه فقط برای من که برای بانک کشاورزی افتخاری بزرگ است که همکارانی با چنین قابلیت ها و توانمندی هایی در بانک حضور دارند. این همکاران، با علم و دانش خود، پنجره ای به سوی دانایی و آگاهی بیشتر گشوده اند و مایه سربلندی و افتخار بانک کشاورزی هستند. سوای استاد شهریار که از مفاخر علم و ادب و شعر پارسی اند و افتخار خدمت در بانک کشاورزی را داشته اند، محققان و نویسندگانی چون دکتر درویش کسرایی، دکتر ابریشمی، استاد احمد دانشگر، دکتر رشیدی، استاد منوچهر کریم زاده ، آقای آذریمهر و …  نیز با کوشش و تلاش شبانه‌روزی خود برای اشاعه علم و فرهنگ و ترویج دانایی، بر اعتبار بانک کشاورزی افزوده‌اند.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه بیش از 265 عنوان کتاب که توسط 84 نفر از کارکنان بانک کشاورزی تالیف و منتشر شده است در موضوعات مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، تاریخی ، بانکداری، رمان، شعر و داستان عرضه می شود.

شایان ذکر است این نمایشگاه تا 24 مرداد از ساعت 8 تا 17 در ساختمان مرکزی بانک کشاورزی واقع در بزرگراه جلال آل احمد، نبش خیابان پاتریس لومومبا دایر است.

منبع: بانک کشاورزی