12:31

1403/03/10

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

آغاز فعالیت ستاد اربعین در مناطق نفتخیز جنوب

نخستین نشست ستاد اربعین صنعت نفت جنوب با هدف هماهنگی و تبادل نظر در خصوص انسجام در خدمت رسانی به زائرین حسینی برگزار شد.

به گزارش “نوای صنعت“،  این نشست روز یکشنبه 7 خردادماه 1402 با حضور مهندس صفرعلی رئیسی مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید، مدیر امور مالی، فرمانده بسیج حوزه شهید تندگویان جنوب، مشاور و نماینده مدیرعامل در حوزه مسئولیت های اجتماعی، سرپرست مدیریت عملیات غیر صنعتی، رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و تعدادی از دست اندر کاران برگزاری مراسم اربعین برگزار شد.

مهندس صفرعلی رئیسی مشاور و نماینده تام الاختیار مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ضمن تاکید بر این نکته که در خدمت رسانی به زائرین معزز، سمت ها و جایگاه سازمانی از قبیل فرماندهی معنا نداشته و همگی مفتخر به غلامی آستان مبارک سالار شهیدان هستیم گفت: شایسته است تمامی فعالیت های شرکت‌ها، مدیریت ها و بخش های تابع شرکت ملی نفت ایران منسجم بوده و در هماهنگی با ستاد اربعین این شرکت ارائه شود.

مهندس رئیسی افزود: ستاد اربعین صنعت نفت ضمن هماهنگی با ستاد اربعین استانداری خوزستان، تعهدات و تکالیف خود را با کمال ارادت به محضر امام حسین(ع) به انجام رسانده و در سال جاری امکانات و ظرفیت های خود را به طور مضاعف در اختیار زائران قرار خواهد داد.

وی ضمن بیان اینکه صنعت نفت در جهت توانمندسازی زیرساخت های استان و زمان وقوع بحران هایی از قبیل سیل و زلزله، همچنین در برگزاری آئین های معنوی چون مراسم اربعین و مسابقات قرآنی، در خط مقدم خدمت رسانی به طور تمام قامت ورود کرده است؛ گفت: از مسئولین استان انتظار می رود خدمات صنعت نفت به نحو شایسته و بایسته بازتاب یافته تا اهالی منطقه از اقدامات این مجموعه در جهت ارتقا و تعالی استان آگاهی یابند.

در ادامه این نشست مدیرعملیات ترابری و پشتیبانی تولید، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و نماینده رئیس روابط عمومی به بیان دیدگاه ها و ارائه پیشنهاد جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم اربعین ۱۴۰۲ پرداختند.