18:39

1403/05/01

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

همایش سراسری روابط عمومی‌های وزارت نیرو فردا برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو گفت: همایش سراسری و نخستین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق صبح فردا با حضور وزیر نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”، صدیقه ببران با بیان این مطلب افزود: در مراسم افتتاحیه این همایش رضا اردکانیان، وزیر نیرو و هادی خانیکی، استاد رشته علوم ارتباطات به سخنرانی خواهند پرداخت.

وی با اشاره به اعلام نتایج ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق و اهدای هدایا به مراکز برتر سراسر کشور، گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در ادامه این همایش کارگاه “ارتباط با رسانه، آسیب‌ها و راهکارها” با حضور مهدخت بروجردی، استاد علوم ارتباطات برگزار خواهد شد.

ببران افزود: همچنین در بخش دوم این همایش نیز کارگاه “برنامه‌ریزی استراتژیک روابط عمومی با حضور داود زارعیان، استاد علوم ارتباطات دانشگاه علامه‌طباطبایی و کارگاه ویژگی‌ها و ملاحظات تکنیک‌های اقناعی در آموزش‌های همگانی مبتنی بر تصویر با محمدمهدی فتوره‌چی، استاد ارتباطات موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو در پایان گفت: معرفی رویکردهای نوین در روابط عمومی، تبیین راهبردها، اهداف و برنامه‌های روابط عمومی‌های صنعت آب و برق، رتبه بندی و کمک به درک و کاهش فاصله بین اهداف و واقعیت‌ها و نیز سنجش عملکرد روابط عمومی‌ها به عنوان اهداف اساسی برگزاری این جشنواره در نظر گرفته شده‌اند.

منبع:وزارت نیرو