19:00

1403/05/02

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در پنج نقطه تهران برگزار می‌شود

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در پنج نقطه شهر تهران خبر داد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”، «مجتبی شیر قاضی» اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری با محوریت و هماهنگی اتاق اصناف تهران برگزار خواهند شد.

به گفته وی نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در پارک ارم، بوستان گفت و گو، حکیمیه تهرانپارس، خاوران و بوستان ولایت برگزار می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: به طور کلی در این نمایشگاه‌ها دفترچه‌های دانش آموزی با نرخ دولتی و دیگر اقلام مورد نیاز دانش آموزان در آستانه بازگشایی مدارس با تخیفف ویژه عرضه می‌شود.

وی در ادامه از توزیع ۱۵ میلیون جلد دفترچه دانش آموزی با نرخ دولتی یا ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی برای تنظیم بازار در سراسر کشور خبرداد و افزود: استان‌ها تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری مهلت دارند نسبت به جذب این دفترچه‌ها و همینطور تزریق در شبکه‌های منتخب توزیع اقدام کنند.

شیرقاضی اظهارداشت: این دفترچه‌ها از مسیر کمیته امداد و سازمان بهزیستی، نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار، واحدهای مجاز عرضه کتب درسی و بخشی هم از طریق اتحادیه‌های کارگری، کارمندی و تعاونی فرهنگیان توزیع خواهد شد.

طبق اعلام این مقام مسئول، قیمت دفتر ۴۰ برگ هزار و ۷۰۰ تومان، ۶۰ برگ دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ سه هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۰۰ برگ چهار هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران افزود: در مرحله نخست دو میلیون دفترچه دانش آموزی برای توزیع در سطح این استان پیش بینی شده است. با احتساب هر دانش آموز پنج جلد دفترچه ۵۰۰ هزار جلد سهمیه در این مرحله به استان تهران اختصاص می‌یابد که باید تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری دفترچه‌های مزبور جذب و در شبکه‌های منتخب تزریق شود.

منبع:وزارت صنعت، معدن و تجارت