22:57

1403/04/24

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو در مشهد گشایش یافت

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته عصر سه شنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”، مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد در این باره گفت: نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته با هدف شناساندن توان و ظرفیت‌های تولیدکنندگان داخلی و خارجی، ایجاد رقابت و برقراری پیوند مناسب میان محققان، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و در نهایت کمک به اشتغال و رونق تولید برپا شده است.

سعید صیفی افزود: این نمایشگاه در فضایی به گستره ۱۵ هزار مترمربع با حضور ۱۰۰ شرکت تولیدکننده داخلی و ۳۰ شرکت تولیدکننده خارجی در سالن‌های سرپوشیده فردوسی و انوری و فضای باز برپا شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اضافه کرد: ۳۰ شرکت خارجی از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، آلمان، ایتالیا، چین و ترکیه در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

صیفی زمینه فعالیت شرکت‌های تولیدی در این نمایشگاه را تولید قطعه و لوازم یدکی خودرو، لاستیک، روغن‌ها و روانکارها، خدمات فنی و مهندسی، تجهیزات تعمیرگاهی و شست و شو کننده‌های خودرو برشمرد.

وی اضافه کرد: نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته تا ۱۵ شهریور از ساعت ۱۷ تا  ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد پذیرای علاقه‌مندان است.