18:51

1403/05/02

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

ضرورت تعامل بیش از پیش شرکت های بهره بردار با محیط پیرامونی

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تعامل بیش از پیش شرکت های بهره بردار تابع این شرکت را با محیط پیرامونی خواستار شد و بر اجرای مسئولیت های اجتماعی به بهترین شکل ممکن تأکید کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  احمد محمدی به همراه تعدادی از مدیران شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از منطقه گوره، چندراهه گناوه، خطوط لوله صادراتی مسیر و مخازن ذخیره سازی پتروامید آسیا در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و همچنین كارخانه و تاسیسات تزریق گاز مارون و واحد بهره برداری شماره-۵ مارون بازدید کرد.

وی در این بازدید بر توجه به نیروی انسانی و شنیدن بدون واسطه دغدغه های آنها و بررسی میدانی مشكلات این همكاران اعم از مشكلات پرسنلی، بهداشتی، ایمنی و خدماتی و رسیدگی و حل مشكلات موجود در این زمینه ها تأكید كرد.

محمدی در جلسه ای با حضور مدیران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران وضعیت این تأسیسات و پروژه های در دست اجرا و موثر در فرایند تولید بویژه تلمبه خانه حیاتی گوره را بررسی و بر تسریع در انجام این پروژه ها تأكید کرد.

در این نشست، مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، جانشین مدیر عامل و رؤسای ادارات مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گزارشی از وظایف و عملکرد و برنامه های آتی تأسیسات صادرات نفت ارائه دادند.

محمدی اظهار کرد: اگرچه رسالت ما حفظ و صیانت از سرمایه ملی نفت در جهت افزایش توان اقتصادی است اما مجموعه شرکت های بهره بردار باید ضمن اجرای وظایف محوله تمام تلاش و سعی خود را در جهت تعامل و اجرای مسؤلیت های اجتماعی به بهترین شکل ممکن به کار گیرند.

وی، با تاکید بر رعایت ایمنی و حفاظت از تاسیسات گفت: امانتی که امروز در دست ماست متعلق به ملت ایران است لذا وظیفه سنگینی در راهبری این تاسیسات و حفظ آنها متوجه ما است.

محمدی همچنین با جانشین مدیر منطقه بهرگان دیدار و بر لزوم تعامل فی مابین تاكید كرد.