18:16

1403/05/01

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

خانواده فولاد اکسین روز جمعه حضوری حداکثری پای صندوق رای دارند

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: کارگران اکسین با کار جهادی حماسه‌هایی را خلق کرده اند که زمینه ساز رشد تولید و سودآوری شده اند.

به گزارش نوای صنعت، علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین در جمع کارکنان و کارگران شرکت فولاد این شرکت در نماز خانه شرکت گفت: کارگران و کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان با ثبت رکوردهای بی نظیر تولید، حماسه های بزرگی را در زمینه های مختلف خلق کرده اند.

او افزود: پارسال کارگران اکسین توانستند رکوردهای بی نظیری را در تولید محصولات خلق کنند. همچنین عملکرد فوق العاده ای را در زمینه رشدتولید و رشد سودآوری داشتیم.

آقای محمدی اضافه کرد: کارگران فولاد اکسین با کار جهادی حماسه هایی را خلق کرده اند که زمینه ساز رشد تولید و سودآری در شرکت و همچنین افزایش صادرات شده اند.

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه خوزستان در همه ابعاد نیازمند توسعه است، یادآور شد: با توجه به نقش آفرینی بسیار خوبی که استان خوزستان در اقتصاد کشور دارد باید به این استان و زیرساخت های آن توجه جدی شود.

این مقام مسئول گفت: تمام تلاش ما بر این است تا برند فولاد اکسین خوزستان را که یک برند جهانی است را بیشتر  جهانی تر کنیم و بتوانیم در بازارهای بیشتری حضور داشته باشیم.

محمدی با تاکید بر حضور حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: در جمعه پیش رو شاهد حضور حداکثری مردم پای صندوق های خواهیم بود و در این زمینه خانواده اکسین نیز مثل همیشه همپای دیگر مردم ایران عزیز اسلامی در انتخابات و پای صندوق های رای حاضر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *