جزئیات دقیق سوءقصد به عضو مجلس خبرگان

استاندار مازندران با تشریح جزئیات دقیق سوءقصد به جان عضو خبرگان گفت: سوءقصد به آیت‌الله سلیمانی تروریستی نبوده است.

به گزارش “نوای صنعت“، سیدمحمود حسینی‌پور درباره جزئیات دقیق سوءقصد به جان آیت‌الله سلیمانی نماینده سابق ولی ‌فقیه در کاشان و سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ساعت 10:30 در یکی از بانک‌های بابلسر‌ یکی از عوامل نگهبانی بی هدف به آیت‌الله سلیمانی شلیک کرده است، متأسفانه در این سوءقصد، ایشان جان خو‌د را از دست دادند.

وی با اعلام اینکه ضارب در همان محل تو‌سط عوامل انتظامی دستگیر شد، افزود: ‌‌بررسی‌های اولیه برای انگیزه این اقدام ضارب در حال انجام است که هنوز انگیزه ضارب از انجام این اقدام مشخص نیست.

استاندار مازندران با بیان اینکه‌ ضارب ‌اهل همان منطقه است، تصریح کرد: ‌این سوءقصد به‌هیچ‌وجه ماهیت تروریستی ندارد و ضارب بی‌هدف شلیک کر‌ده ‌و شناخت دقیقی از آیت‌الله سلیمانی نداشته است.

وی با بیان اینکه‌ آیت‌الله سلیمانی‌ برای انجام امور ‌بانکی به بانک مراجعه ‌کرده بود و تا  این لحظه این اقدام، امنیتی و تروریستی ‌نبوده است، خاطرنشان کرد: ضارب از عوامل و نگهبانان شرکت انتظام بود که کارهای خدمات‌ انتظامی ‌را انجام می‌داد و با هویت کاملاً معلوم و مشخص مشغول خدمت بود.

استاندار مازندران با رد هرگونه مشاجره و درگیری در بانک تأکید کرد: ‌اسلحه مربوط به خود نگهبان بوده‌ و از شخص دیگری نگرفته ا‌ست.

منبع: تسنیم