00:10

1403/04/25

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

با صدور حکمی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛سید عباس هاشمی منش سرپرست جدید صندوق بازنشستگی فولاد شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی، سید عباس هاشمی منش را به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،   وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی، سید عباس هاشمی منش را به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب کرد.

متن حکم انتصاب هاشمی منش به این شرح است:

نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی و با استناد به بند (ج) اصلاح ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری، به موجب این حکم به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب می نمایم.

اکنون در دهه چهارم انقلاب یعنی دهه پیشرفت و عدالت و با عنایت به اولویت های دولت تدبیر و امید در حوزه رفاه و تامین اجتماعی با توجه و نقش ویژه آن صندوق در رسیدن به اهداف، سیاست های کلان نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی انتظار می رود در راستای تدابیر دولت تدبیر و امید با رعایت قانون مداری و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان اصلی، یعنی بیمه شدگان و مستمری بگیران، تمهیدات لازم را جهت انجام نظارت دقیق، پیوسته و هوشمندانه وفق وظایف محوله و در جایجای صندوق به عمل آورید. توجه ویژه به سیاست ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و این وزارت از اولویت ها و وظایف جنابعالی است.

لذا انتظار می رود با تلاش و بهره گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد و روش های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن صندوق ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره وری صندوق را فراهم آورید.

امید است با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولیعصر( اروحنا فداه) با تلاش صادقانه و در جهت تحقق آرمان های رفیع امام راحل عظیم الشان(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید.

لازم به ذکر است، سرپرست جدید صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان رئیس هیئت مدیره این صندوق فعالیت داشته است.

منبع:صندوق بازنشستگی فولاد