17:19

1403/05/01

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

با حضور معاون رئیس جمهوری؛دهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک آغاز بکار کرد

دهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک امروز (پنجشنبه)‌ با حضور «معصومه ابتکار» معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  در این نمایشگاه، هر آن چه را که مادران باید پیش از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی و انواع کالاها و صنایع مختلف نوزادان و کودکان ارائه شده است.

در این نمایشگاه بیش از یکصد شرکت و واحد تولیدی و خدماتی جدیدترین کالاها، تولیدات و دستاوردهای حوزه مادران، نوزادان و کودکان را طی چهار روز ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه، مهمترین اهداف برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک است.

در این نمایشگاه همچنین گروه‌های مردم نهاد ( (NGO) و سازمان‌های غیردولتی حامی مادر و کودک، مهدکودک‌ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکت‌های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب‌ها و خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز حضور دارند.

برپائی غرفه‌های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادان، معاینه جسمی، بینایی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان از دیگر برنامه‌های دهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک است که به صورت رایگان انجام می شود.

در این نمایشگاه کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد، نشریات، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و انواع اسباب بازی ها ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

در دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک، همچنین بسیاری از بیمارستان ها و مراکز مختلف درمانی حوزه ناباروری و زایمان و همچنین اتحادیه زنان کارگر نیز حضور دارند.

این نمایشگاه از امروز تا 27 مرداد ماه هر روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.