15:57

1403/04/30

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

اعطای گرنت ۵۰ درصدی برای استفاده از خدمات تخصصی نانوپوشش‌ها

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی برای توسعه همکاری خود با متخصصان فعال در حوزه نانوپوشش، اقدام به اعطای گرنت تخفیف ۵۰ درصدی استفاده از خدمات تخصصی پلتفرم نانوپوشش‌ این مرکز کرده است.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  به منظور توسعه همکاری مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی محققان و صنعتگران حوزه نانوپوشش، مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)  گرنت ۵۰ درصدی برای استفاده از خدمات تخصصی پلتفرم نانوپوشش‌ تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته و برای استفاده از این گرنت، ایمیلی برای افرادی که پست الکترونیکی خود را در پایگاه داده ICAN ثبت کرده‌اند، ارسال شده است و این افراد باید اطلاعات خواسته شده در ایمیل را در پاسخ به همان ایمیل برای ICAN ارسال کنند.

پس از دریافت اطلاعات خواسته شده، لینک این تخفیف برای علاقه‌مندان در حساب کاربری آنها در شبکه آزمایشگاهی راهبردی ایجاد خواهد شد و می‌توانند از تخفیف خود جهت استفاده از خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در حوزه پلتفرم نانوپوشش استفاده کنند.

مهلت ارسال اطلاعات درخواستی برای ICAN تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸ تعیین شده است. دستگاه کندوپاش مغناطیسی جریان مستقیم، دستگاه کندوپاش مجهز به فرکانس رادیویی، دستگاه تبخیر حرارتی، دستگاه تبخیر با باریکه الکترونی و دستگاه تبخیر قوس کاتدی از جمله تجهیزات مستقر در پلتفرم نانوپوشش‌های ICAN است.

اساتید و اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور که ایمیل ثبت‌نام در طرح تخفیفی ICAN برای آنها ارسال نشده است و یا تاکنون از خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در پلتفرم نانوپوشش‌ها استفاده نکرده‌اند و علاقه‌مند به استفاده از این طرح تخفیف هستند، می‌توانند تا پایان شهریورماه با ارسال اطلاعات شخصی خود از طریق ایمیل با موضوع “گرنت ۵۰درصدی پلتفرم نانوپوشش” به آدرس ICAN@nano.ir در این طرح تخفیف ثبت‌نام کنند.