17:06

1403/05/01

پایگاه خبری تخصصی صنایع، معادن و فولاد کشور

آگهی فراخوان شناسایی سازندگان واجد صلاحیت شماره مناقصه 40-03-خ-م

شماره مناقصه 40-03-خ-م

شرکت جهان فولاد سیرجان در نظر دارد به منظور استفاده از نیتروژن کم فشار مازاد تولیدی در کارخانه جداسازی هوای فاز یک سیرجان خویش نسبت به شناسایی سازندگان داخلی کمپرسور (Centrifugal compressor) به منظور افزایش فشار Nm3/hr 13100 گاز نیتروژن از فشار محیطی به bara 4 اقدام نماید.

به گزارش نوای صنعت، بدین وسیله تنها از شرکت های سازنده داخلی که دارای تجربه مشابه در این زمینه می باشند دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 27/04/1403، نامه اعلام آمادگی خود را به همراه مستندات ارزیابی کیفی به آدرس ایمیل tender@sjscosteel.com ارسال نمایند.
شرایط:
1- شرکت ها می بایست جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی کیفی به آدرس اینترنتی سایت شرکت به آدرس www.sjsco.ir مراجعه نمایند. (تکمیل و ارسال فرم دستورالعمل مذکور به منظور ارزیابی کیفی الزامی است)
2- درخواست رسمی با ذکر شماره و موضوع مناقصه (اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه الزامی است.)
3- اساسنامه و مدارک ثبتی منطبق با موضوع مناقصه (شماره اقتصادی و شناسه ملی، گواهی ثبت،گواهی آخرین تغییرات در خصوص اعضای هیات مدیره، مدیر عامل و صاحبان امضاء مجاز وگواهی صلاحیت ایمنی و پیمانکاری و …. دارای اعتبار).
4- رزومه کار مشابه (ساخت تجهیز مشابه حداقل در 2 پروژه مرتبط)
سایر موارد:
1- محل اجرای موضوع آگهی سایت شرکت جهان فولاد واقع در سیرجان – کلیومتر 50 جاده شیراز -سمت چپ جاده – جنب شرکت معدنی و صنعتی گل گهر می باشد.
2- ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و شرکت جهان فولاد در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
3- شرکت جهان فولاد سیرجان پس از بررسی مستندات ارسالی، شرکت هایی که در این مرحله واجد صلاحیت مقدماتی باشند مورد ارزیابی کیفی قرار خواهد داد. این ارزیابی بصورت مطالعه سوابق و بازدید از کارگاه ساخت و پروژه‌های اجرا شده قبلی با هزینه شرکت کنندگان در مناقصه می باشد. به عبارتی سازندگان داخلی واجد صلاحیت تشخیص داده شده از سوی دستگاه مناقصه گزار موظف هستند که صحت ادعای خویش را مبنی بر توانایی ساخت تجهیز مذکور با برنامه ریزی جهت بازدید از کارگاه ساخت خود و پروژه‌های در دست بهره‌برداری با این تجهیزات با مسئولیت و هزینه خویش به اثبات برسانند.
4- به درخواست هایی که بدون ارائه مستندات و یا بعد از تاریخ مقرر واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
5- دعوت شد‌گان مي‌توانند در مورد ابهامات و سوالات مربوطه، با کمیسیون معاملات شرکت جهان فولاد سیرجان با شماره 31257600-034 داخلی 6143 و یا تلفن همراه 09912938317 تماس حاصل نمايند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *